Vi er Rein Design

Møt menneska bak Rein Design. Ein litt gal, litt sprø og litt flink gjeng.
Vi har brei kompetanse og erfaring innan design, arrangement og innhaldsmarknadsføring!

Ole Jonny Klopstad

DAGLEG LEIAR
ole@reindesign.no
95 93 99 99

Henriette Berntsen

KOMMUNIKASJONSRÅDGJEVAR –
DIGITALE FLATER
henriette@reindesign.no
95 93 99 96

Wenche Takle

SENIOR DESIGNAR
wenche@reindesign.no
95 83 85 56

Kristin Gjelsvik

SENIOR DESIGNAR
I permisjon

Elin Sørbø

GRAFISK DESIGNAR
elin@reindesign.no
95 93 99 95

Roy Sunde

TEKSTFORFATTAR
roy@reindesign.no
95 93 99 98

Tom Farsund 

ARRANGEMENTSANSVARLEG
tom@reindesign.no
90 11 82 54

Jobbe med oss?
Send ein open søknad til kontakt@reindesign.no

Jobbe med oss?
Send ein open søknad til kontakt@reindesign.no