Vi er Rein Design

Møt menneska bak Rein Design. Ein litt gal, litt sprø og litt flink gjeng.
Vi har brei kompetanse og erfaring innan design, arrangement og innhaldsmarknadsføring!

Svein Inge Bjørkedal

PROSJEKTLEIAR EVENT
svein@reindesign.no
91 80 28 28

Ole Jonny Klopstad

DAGLEG LEIAR
ole@reindesign.no
95 93 99 99

Henriette Berntsen

KOMMUNIKASJONSRÅDGJEVAR –
DIGITALE FLATER
I permisjon

Wenche Takle

SENIOR DESIGNAR
wenche@reindesign.no
95 83 85 56

Kristin Gjelsvik

SENIOR DESIGNAR
kristin@reindesign.no
90 15 14 15

Elin Sørbø

GRAFISK DESIGNAR
elin@reindesign.no
95 93 99 94

Roy Sunde

TEKSTFORFATTAR
roy@reindesign.no
95 93 99 98

Tom Farsund 

ARRANGEMENTSANSVARLEG
tom@reindesign.no
90 11 82 54

Tone Løtuft

KOMMUNIKASJONSRÅDGJEVAR –
DIGITALE FLATER
tone@reindesign.no
95 93 99 96

Jobbe med oss?
Send ein open søknad til kontakt@reindesign.no